Deel deze pagina

Gemeente Stad Deinze

Examens

 

EINDEXAMENS MUZIEK (schooljaar 2016-2017)

7

Het aanvangsuur is bindend, maar de andere tijdstippen zijn richtinggevend.

 

OPMERKINGEN :

- het aanvangsuur is bindend, maar de andere tijdstippen zijn richtinggevend.

- volwassenen M1/2, H1/2 (optie samenspel) + leerlingen M1°/2°,H1°/2° : werden hier ook in verwerkt (samen met L1/L2/L3), maar mogen eventueel op andere data

worden vastgelegd door de vakleerkrachten, met 1 collega van het instrument als jurylid.

- volwassenen L3, M3/H3 (optie samenspel) : leggen examen af op afzonderlijk examen voor volwassenen of samen met de jongeren (hier meegeteld samen met de

jongeren); uitgezonderd voor piano : leggen examen af op afzonderlijk examen voor volwassenen

- leerlingen M3° : leggen examen af met M1/2 en H1/2.

- leerlingen H3° : leggen examen af met H3;

- examens in vette druk zijn openbare examens.

- AMC M1/M2 jongeren : geen examen, wel ‘permanente evaluatie’. AMC M1/M2 volwassenen : mondeling examen.

- samenspel en begeleidingspraktijk M1/M2 worden door de leerkrachten onderling overeengekomen.

 

Dag

Datum

Vak

Uur

Aantal per leerjaar/optie

Titularis

Plaats

Zaterdag

13 mei

INSTR.ENSEMBLE

09u00

MG + HG

HB,AC,LD,CD,YG,WM,TM,HVH,WW

K 4 – K2 – zaal Post

Maandag

15 mei

PIANO

(alle M1/2+H1s/H2s)

16u30

17u30

18u15

M1s : FD(2), HL(2); M2s : FD(1), HL(3)

M2i : HL(3);

H1s : FD(5), HL(1); H1s°(1); H2s :HL(1)

Deliberatie

Fien en Hilde

K 2

Maandag

15 mei

SLAGWERK

(M1/2 en H1/2)

16u30

17u15

18u00

18u30

6M1s, 3M2s

4H1s, 1H2s, 1H2i, 1H1s°

Ensembles overgangsjaren

Wim, Pieter en Jessica

K 4

Maandag

15 mei

GITAAR-ATELIER

18u30

Beg.praktijk

Fran en Maarten

Zaal Post

Dinsdag

16 mei

SLAGWERK

(L3v/L4/M3/H3)

16u30

17u30

18u00

18u30

1L3v, 5L4, 1M3s, 1M3sv

1H3s, 1H3i

Ensembles eindjaren

Deliberatie

Pieter, Wim en Jessica

K 4

Dinsdag

16 mei

GITAAR

(alle M1/2+H1/2)

16u30

17u30

18u30

19u00

M3°s : YG(1); M1s : YG(5), LD(3), MD(2)

M2s : YG(2), LD(3); M2i : YG(2), LD(3)

H1s : LD(1); H2i : LD(2); H2s : LD(1)

Deliberatie

Yann, Lien en Maarten

L 0.1 en

L 0.2

Dinsdag

16 mei

DWARSFLUIT + PICCOLO (alle M1/2+H1/2)

16u30

17u30

18u00

19u00

3M1s, 6M2s

4H1s

5H2s, 1H2i (picc.)

Deliberatie

Claire en Veerle

K 2

Woensdag

17 mei

GITAAR

(L4)

13u30

14u30

15u30

16u00

WM(11)

MD(5), YG(4)

LD(3); L3v : WM(3)

Deliberatie

Wim, Maarten, Yann en Lien

K 4

Woensdag

17 mei

ENSEMBLES

18u00

MG + HG

HB,CD,HI,BI,WW

K 2 – zaal Post

Woensdag

17 mei

AMV HG

17u00

H2

Christelle + Jan D.

?

Donderdag

18 mei

SAXOFOON

(alle M1/2 + H1/2)

16u30

17u30

18u15

5M1s, 1M2s, 1H1s

5H2s

Deliberatie saxofoon

Christophe en Katrijn

K 2

Donderdag

18 mei

KLARINET

(alle M1/2 + H1/2)

18u45

19u30

20u00

1M1s, 2M2s, 1H1s, 3H1i

1H2s, 2H2i

Deliberatie klarinet

Stefaan en Katrijn

K 2

Donderdag

18 mei

GITAAR

(alle M1/2+H1/2)

16u30

17u00

18u00

19u00

20u00

M1s : FH(2), WM(1); M1i : FH(1)

M2s : FH(6), WM(6)

M2i : FH(1); H1s : FH(6), WM(4)

H1i : FH(2); H2s : FH(2), WM(3); H2i : FH(2)

Deliberatie

Fran en Wim

L 0.1 en

L 0.2

Donderdag

18 mei

PIANO

(M3s+H3s)

17u00

18u00

18u30

19u30

M3s: HL(6), MM(1), ID(1), AH(2)

M3s : WDV(3), KF(2)

H3s :AH(1),AJ(1),WDV(2),HL(1),BL(1),MM(1)

Deliberatie

Hilde, Marc, Ivo, An, Ward, Katrijn, Ann, Bart

K 4

Vrijdag

19 mei

PIANO

(L4)

16u30

17u30

18u30

19u30

AJ(3), ID(1), KF(2), FD(4)

WDV(9)

MM(4), EDL(2), BL(2), AVG(2), FD(1)

Deliberatie

Ann,Ivo,Ward,

Bart,Fien,Katrijn, Ward, Marc, Elisabeth, Alexander

K 4

Vrijdag

19 mei

INSTR. ENSEMBLE

20u00

Concertexamen HG

HVH, AC, HB

K 4

Zaterdag

20 mei

PIANO

(L4 + M3i + H3i)

08u30

09u30

10u45

12u00

L4 : AH(5), HL(4), HVH(3)

M3i:AH(2),AJ(1) WDV(2),KF(2),HL(1),AVG(2)

H3i : WDV(1), KF(3), MM(1), AVG(1)

Deliberatie

Hilde, Heleen, An, Ann, Ward, Katrijn, Marc en Alexander

K 4

Zaterdag

20 mei

VIOOL+ALTVIOOL

(alle H1/2)

08u30

09u45

11u00

7H1s, 1H1i

7H2s (1 alt), 1H2i

Deliberatie

Tania en Hendrik

L 1.2

Zaterdag

20 mei

CELLO

(alle M1/2 + H1/2)

08u30

09u15

1M1s, 2M2s, 1H1s, 1H1i, 1H2s

Deliberatie

Peter

K 2

Dinsdag

23 mei

GITAAR

(M3/H3)

17u00

18u30

19u15

10M3s, 3M3i

5H3s + 2L3v(YG) om 19 uur

Deliberatie

Lien, Maarten, Fran, Wim en Yann

Klas 4

Dinsdag

23 mei

PIANO

(alle M1/2+H1s/H2s)

16u30

17u15

17u45

18u30

M1s: AH(2), AVG(1); M1i: AH(1), AJ(2),AVG(1)

M2i : AH(1), AJ(1), AVG(1); M2s : AH(1), AJ(1)

H1s: AH(2), AJ(2); H2s: AJ(1), AH(1), AVG(1); M3°s:AJ(1) + 1ll.H2i (HVH)

Deliberatie

Ann, An en Alexander

+ Heleen (enkel H2i)

K 2

Woensdag

24 mei

PIANO

(alle H1i/H2i)

13u30

14u45

15u15

H1i : BL(1),MM(1),AVG(1),AJ(1),WDV(1),KF(4)

H2i : WDV(1), KF(2)

Deliberatie

Bart, Marc, Ann,

Ward, Katrijn en Alexander

K 4

Woensdag

24 mei

KOPER

(M1/2 + H1/2)

13u30

15u00

2M1s°v,1M1sv,2M2s°v,1M2sv,1H2s°v,

1M3s°v,2M3s°,5M1s,3M2s,1H2sv,1H1s,1H1i,1H2s,1H2i (verdeeld over 2 momenten)

Deliberatie

Bruno, Steven en Bart

L 0.1

Woensdag

24 mei

KOPER

(L4+M3+H3)

16u00

17u15

18u30

19u45

1L3v(tp), 7L4(tp/tb/bar./ho)

7M3s(tp/bastu/tb/ho), 1M3sv(tp), 1M3s°v

1H3s(euf), 2H3i (tp/euf)

Deliberatie

Bart, Steven en Bruno

K 4

Woensdag

24 mei

VIOOL

(alle M1/2)

17u00

18u15

5M1s (1 alt), 2M2s, 3M2i

Deliberatie

Tania en Hendrik

L 1.2

Woensdag

24 mei

PIANO-ATELIER

17u00

M3 piano-atelier + deliberatie

HG begeledingspraktijk + deliberatie

Wim en Hilde

K3

Donderdag

25 mei

OLH-HEMELVAART

Vrijdag

26 mei

VERLOF

Zaterdag

27 mei

VERLOF

Maandag

29 mei

AMV

16u30

17u15

18u15

L1A Nazareth

L2A Nazareth

L3A Nazareth

Mieke

Mieke

Mieke

Nazareth

Nazareth

Nazareth

Dinsdag

30 mei

HOBO en FAGOT

(alle leerlingen)

16u30

17u15

18u00

18u30

19u15

Hobo : 1L2j, 1H1s°, 1H1s

Fagot : 2L2j, 1L3j, 1M2s°v, 1M2s

Deliberatie

Hobo : 2M3s

Fagot : 1L4, 1H3s

Deliberatie

Ann

Valérie

Ann

Valérie

K 4

K 4

Dinsdag

30 mei

ORGEL

(alle lln.)

16u30

17u15

18u00

1L2j,1L3j,1H1sv,1M3sv,2M1s,1M2s

+ beg.pr.

Deliberatie

Pieter

Kapel St.-Vincentius

Dag

30 mei

AMV L4

17u00

18u00

L4A Deinze

L4B + L4C Deinze

Christelle

Christelle

K 3

K 3

Dinsdag

30 mei

AMC M3V + MG H3

18u00

10 lln. M3 volw. + 1 ll. Muziekgesch.

Gudrun

K 1

Woensdag

31 mei

AMV L4

13u00

15u15

16u45

L4 Zulte + Kruishoutem

L4A + L4B Nazareth

L4A + L4B Latem

Christelle + Joop

Mieke + Veerle

Siska + Mieke

Zulte

Nazareth

Latem

Woensdag

31 mei

SAMENSPEL PIANO

13u30

M1 + M2

Heleen, Wim, Hilde en Harry

C 4

Woensdag

31 mei

AMC M3

14-17

14-20

Lln. Kruishouten (5) + Zulte (7)

Lln. M3A + M3B (23)

Bart en Ivo

Charline en Gudrun

?

K 1

Woensdag

31 mei

ZANG

(L1/2/3j / M1/2+H2))

19u00

20u00

21u00

2L2v, 4L2j, 5M1s°, 1M2s°, 1M3s°

2M1s, 1M2s, 1H2z

Deliberatie

Dirk

L 13

Woensdag

31 mei

ACCORDEON

(L4+M3+H3)

17u00

18u30

3L3v, 2L4, 5M3s, 1H3sv

Deliberatie

Matthias en Josien

Klas 4

Woensdag

31 mei

BLOKFLUIT en KLAVECIMBEL

19u30

20u30

21u15

1H3i(kl), 1H3sv(kl), 1H3i(bl)

Instrum.ensemble + beg.praktijk

Deliberatie

Jan Devlieger

K 2

Donderdag

1 juni

AMV

16u30

18u00

L3A + L3B Deinze

L3C Deinze

Christelle

Christelle

K 3

K 3

Donderdag

1 juni

VIOOL/ALTVIOOL

(alle L1/2/3)

16u30

17u15

18u30

19u00

1L1v, 9L2j

16L3j

1M1s°, 1M1sv, 1M2sv

Deliberatie

Tania en Hendrik

L 0.1

Donderdag

1 juni

GITAAR Latem

(L1/2/3j)

16u30

17u30

18u00

L2j: LD(8), MD(2)

L3j : LD(5), MD(2)

deliberatie

Lien en Maarten

Latem

Donderdag

1 juni

PIANO

(alle M1/2+H1s/H2s)

16u30

17u15

18u15

M1s : WDV(1), BL(1), ED(2); M1i : WDV(3);

M2s :WDV(2),ED(1); M2i:BL(1);H1s : WDV(1);

H2S : WDV(1), BL(2)

Deliberatie

Ward en Bart

En Elisabeth

K 2

Donderdag

1 juni

CELLO + CONTRABAS

(L4+M3+H3)

17u30

18u15

18u30

19u00

19u45

Cello : 1L4, 3M3s, 1M3sv, 1H3s

Contrabas : 2M3sv

Deliberatie met externe jury

Contrabas :1M2s, 2H2s°v, 1L2j, 3L3j

Deliberatie met Peter Devos

Peter

Lisa

Lisa

Klas 4

K 4

Donderdag

1 juni

EXPERIMENTELE MUZ.

20u00

5H1, 2H2, 1H3

Ward

L 1.2

Vrijdag

2 juni

AMT/MT

10u00

MG/HG

Nicolas

?

Vrijdag

2 juni

AMV

16u00

17u30

L2A Deinze

L2B Deinze

Siska

Siska

K 1

K 1

Vrijdag

2 juni

FLUIT + PICCOLO

(L4+M3+H3)

17u00

18u00

19u30

8L4

3M3s, 5H3s (1 piccolo)

Deliberatie

Veerle en Claire

Klas 4

Vrijdag

2 juni

PIANO

(alle M1/2+H1s/H2s)

16u30

17u15

17u45

18u30

M1s : ID(1), KF(2), MM(3); M1i : KF(2)

M2s: ID(1), KF(1); M2i : MM(1);

H1s : KF(1), MM(2)

H2s : ID(3), KF(1), MM(1);

Deliberatie

Ivo, Katrijn en Marc

L 1.1

Vrijdag

2 juni

MUZIEKGESCHIEDENIS

18u30

20u30

H1/H2

Gudrun

K 1

Zaterdag

3 juni

AMC M3

08u30

12u30

Leerlingen Latem (14)

Bart en Ivo

?

Zaterdag

3 juni

AMC M3

08u30

12u30

Lln. M3C (13), M3A of B (4)

Charline en Gudrun

K 1

Zaterdag

3 juni

AMV

09u00

10u00

10u45

L1 Zulte

L2 Zulte

L3 Zulte

Sigrid

Sigrid

Sigrid

Zulte

Zulte

Zulte

Zaterdag

3 juni

KLARINET

(L4+M3+H3)

09u00

10u30

2L4, 5M3s

4H3s, 1H3sv

Stefaan en Katrijn

Klas 4

Zaterdag

3 juni

SAXOFOON

(L4+M3+H3)

11u00

12u45

13u30

9L4, 1L3v

1M3s, 1M3sv, 1H3sv

Deliberatie

Christophe, Stefaan en Katrijn

Klas 4

Zaterdag

3 juni

KOPER

(M1/M2 + H1/2))

11u00

12u15

2H1s, 3H2s, 1H2i + deliberatie

2M1s°v,1M1sv,2M2s°v,1M2sv,1H2s°v,

1M3s°v,2M3s°,7M1s,3M2s,1H2sv,3H1s,1H1i,3H2s,1H2i (verdeeld over 2 momenten) +

Deliberatie

Bruno, Steven en Bart

L 0.1

Maandag

5 juni

PINKSTERMAANDAG

Dinsdag

6 juni

PIANO Latem

(L1/2/3)

16u00

17u00

17u45

L2j : AH(3), WDV(5), BL(6), AVG(4)

L3j : AH(6), BL(4); M1s° : BL(1)

deliberatie

An, Ward, Bart en Alexander

Latem

Dinsdag

6 juni

AMV

16u30

17u30

18u30

L1B Latem

L2B Latem

L3B Latem

Mieke

Mieke

Mieke

Latem

Latem

Latem

Dinsdag

6 juni

PIANO

(lln. Deinze L1/L2/3j)

18u30

19u30

19u45

L1v : BL(2), AJ(5), HVH(2); L2v : AJ(1), BL(1), HVH(3); L2j: AH(1), HVH(4), BL(1)

L3j: AJ(1), HVH(1); M1s°: AJ(1); M2sv :HVH(1)

Deliberatie

Ann, Heleen, An en Bart

K 2

Dinsdag

6 juni

VIOOL/ALTVIOOL

(L3v/L4+M3+H3)

17u00

18u15

19u00

8L4 (1 alt), 1L3v

1M3s, 1M3i, 1H3s, 1H3i

Deliberatie

Tania en Hendrik

K4

Dinsdag

6 juni

AMC volwassenen

18u30

20u30

M2

Gudrun

K 1

Dinsdag

6 juni

ZANG/STEMVORV. (L4/M3/H3)

19u30

21u00

2L4, 1M3i, 2H3s, 2H3s° + Ensembles

Deliberatie

Dirk

K 4

Woensdag

7 juni

AMV

12u30

14u00

15u00

18u00

19u15

L1 Kruishoutem

L2 Kruishoutem

L3 Kruishoutem

L1B Deinze

L1 volwassenen

Joop

Joop

Joop

Gudrun

Pieter

Kruishoutem

Kruishoutem

Kruishoutem

K 1

?

Woensdag

7 juni

GITAAR Deinze/Zulte

en Kruishoutem

(L1/2/3j)

13u00

13u30

14u00

L1v : FH(1); L2j: WM(5), FH(2)

L3j : MW(6); M1sv : WM (1)

Deliberatie

Wim (Kruish./

Zulte) en Fran (Deinze)

K 4

Woensdag

7 juni

PIANO Nazareth

(L1/2/3)

13u30

14u30

L2j : AJ(3), WDV(4); L3j : AJ(3), WDV(5)

Deliberatie

Ann en Ward

Nazareth

Woensdag

7 juni

GITAAR Nazareth

(L1/2/3j)

15u00

15u30

16u00

L2j : LD(5), FH(1)

L3j : LD(3), FH(3)

Deliberatie

Fran en Lien

Nazareth

Woensdag

7 juni

KLARINET + SAXOFOON

(alle L1/L2/L3j)

14u00

15u00

16u00

17u30

Klarinet : 1L1v, 3L2j, 5L3j, 1M2s°v

Saxofoon : 3L1v, 8L2j

Saxofoon : 16L3j, 1M1sv, 1H2sv

Deliberatie

Stefaan, Katrijn en Christophe

(enkel sax)

L 0.3

Woensdag

7 juni

BLOKFLUIT + KLAVECIMBEL

(L1/2/3)

18u00

18u30

18u45

Blokfluit : 1L3j, 1M2s°v, 2H1i

Klavecimbel : 1L3j, 1M3s°v, 1L1v

Deliberatie

Jan Devlieger

K 2

Donderdag

8 juni

PIANO

(L1/L2/3 Deinze)

16u15

16u45

17u45

L1v: WDV(1), HL (2); L2v : WDV(1), HL(2), AVG(1); L2j : HL(5)

L3j : WDV(1), HL(7); M1s° : HL(1);

M1s : HL(1); M2sv : HL(1); H2sv : HL(1)

Deliberatie

Ward, Hilde en Alexander

K 4

Donderdag

8 juni

ACCORDEON

(L1/2/3+M1/2+H1/2)

17u00

17u45

18u30

5L2j, 1L2v, 4L3j

3M1s, 1H1s, 2H2s

Deliberatie

Matthias en Josien

L 0.3

Donderdag

8 juni

VOLWASSENEN

(L3+M3s+H3s)

18u30

19u00

20u00

20u30

PianoL3v:,HL(2),FD(1),AH(1),AJ(1),WDV(1)

Piano M3sv: HL(2), AVG(1), FD(1), AH(1)

Piano H3sv: MM(1),AH(1),AJ(2)

Deliberatie

Marc, Hilde, Fien, Ann, An, Ward en Alexander

K 2

Vrijdag

9 juni

AMV

15u30

16u30

17u30

L1B Nazareth

L2B Nazareth

L3B Nazareth

Veerle

Veerle

Veerle

Nazareth

Nazareth

Nazareth

Vrijdag

9 juni

SLAGWERK

(alle L1/2/3j)

16u30

17u15

17u45

5L2j, 3L3j

2L2v, 2H1s°v, 1H2sv

deliberatie

Wim, Pieter en Jessica

K 4

Vrijdag

9 juni

BEIAARD + SAMEN-spel (alle graden)

17u30

18u30

1M3sv, 1M2i, 2M1sv + samenspel

Charles

Kerk

Vrijdag

9 juni

HARP (L1/2/3)

17u30

1L2j + 2L3j

Annelies

K 2

Vrijdag

9 juni

HARP (vanaf M1)

19u00

19u45

1M3i, 1M1s°v, 1M1s, 1M1sv, 1H1sv, 1H2i

Deliberatie

Annelies

K 2

Zaterdag

10 juni

PIANO Zulte

(L1/2/3)

08u30

09u15

L2j: HL(2), AH(3); L3j: H1(1), BL(1), AH(3);L1v : BL(1)

Deliberatie

Hilde, Bart en An

Zulte

Zaterdag

10 juni

GITAAR

(L1/2/3 Deinze)

08u30

09u45

10u45

11u45

12u15

L2j : YG(13), WM(1)

L3j : YG(12), WM(1)

L1v : YG(7); L2v : YG(2), WM(1)

M1sv: YG(1); H1sv: WM(2); H2sv: WM(1)

Deliberatie

Yann en Wim

L 0.1 en

L 0.2

Zaterdag

10 juni

PIANO

(L1/2/3j Deinze)

08u30

09u45

10u15

L1v : FD(1); L2j : FD(5), KF(8), MM(2)

L3j : FD(3), KF(3), MM(1)

M1s° : MM(1); M2sv : FD(1), H1s°v : FD(1), H1s° : FD(1)

Deliberatie

Fien, Katrijn en Marc

L 1.1

Zaterdag

10 juni

DWARSFLUIT

(alle L1/2/3j)

08u30

09u15

10u45

1L2v, 9L2j

14L3j, 1M2sv

Deliberatie

Veerle en Claire

L 1.0

Zaterdag

10 juni

AMV

10u30

L2C Deinze

Gudrun

?

Zaterdag

10 juni

PIANO Kruishoutem

(L1/2/3)

14u00

14u45

L2j : ID(4), MM(1); L3j : ID(2), MM(1);

M1s°v : MM(1); H1sv : MM(1)

Deiberatie

Ivo en Marc

Kruish.

Zaterdag

10 juni

KOPER

(alle L1/2/3j

09u00

10u15

1L1v, 9L2j, 5L3j

Deliberatie

Bruno, Steven en Bart

L 0.4

Zaterdag

10 juni

CELLO

(alle L1/2/3)

09u00

2L2j, 5L3j, 1M2s°, 1M1s°

Deliberatie

Peter

K 2

Maandag

12 juni

AMV

16u30

17u45

18u15

19u15

L1A + L1C Latem

L2A Latem

L2C Latem

L3A Latem

Siska

Siska

Siska

Siska

Latem

Latem

Latem

Latem

Dinsdag

13 juni

AMV

16u30

18u30

L1A Deinze

L2 volwassenen

Gudrun

Pieter

K 1

?

Dinsdag

13 juni

AMC volwassenen

18u00

20u30

M1

Gudrun

K 1

Woensdag

14 juni

AMV

15u00

18u00

19u30

L1C Deinze

L1D Deinze

L3 volwassenen

Charline

Charline

Sigrid

K 5

K 5

?

Vrijdag

16 juni

DELIBERATIE

09u00

Vrijdag

23 juni

PROCLAMATIE

18u30

 

Kapel Sint-Vincentius : Meulenstraat 24, Deinze

Koperensemble Midd.graad : Partieel = Wervelwind (CT,KP,BI), Eindexamen = 20/02 (BI, KP, WW en CT? En CD?)

Koperensemble Hog. Graad : 1) Wervelwind; 2) 20/02; 3) Eindexamen (18/05)

Harpensemble : Partieel = Opendag; Eindexamen = Harptoer (22/04)

 

EINDEXAMEN DANS

schooljaar 2016 – 2017

 

Dag

Datum

Vak

Uur

Graad

Titularis

Plaats

Dinsdag

6 juni

AABL + AT

AABL + AT

AABL + AT

KD + AT

KD + AT

16u30

17u30

18u30

19u30

20u30

L5

L3A

L3B

H1/H2

V4 (HG)

Anneleen

Anneleen

Anneleen

Anneleen

Anneleen

Balletzaal

Donderdag

8 juni

AABL/KD+ AT

KD + AT

KD + AT

16u30

17u30

18u30

L4

M1/M2 klassiek

M1/M2 hedend.

Anneleen

Anneleen/Nele

Anneleen/Nele

balletzaal

Zaterdag

10 juni

KD + AT

KD + AT

KD + AT

KD + AT

AABL + AT

KD + AT

09u30

11u00

12u00

13u00

14u00

15u00

L6

M3 klassiek

M3 hedendaags

H3

V1/V2

V3 (MG)

Anneleen

Nele

Nele

Anneleen

Nele

Nele

Balletzaal

EINDEXAMEN LITERAIRE CREATIE

schooljaar 2016 -2017

Dag

Datum

Vak

Uur

Graad

Titularis

Plaats

Dinsdag

6 juni

Literaire creatie

19.30

H3 (2 leerlingen)

Yves Van Durme

Bib

EINDEXAMEN WOORD schooljaar 2016-2017

Dag

Datum

Vak

Uur

Graad

Titularis

Plaats

Vrijdag

28 april

REPERTOIRESTUDIE

19u00

H3 A/B/C

Nele

Toneelzolder

Zondag

7 mei

VOORDRACHT + WELSPREKENDHEID

14u00

(Toetjestoer)

H1/H2 +

M1

Nele (5), Jolien (1), Leen (1) +

Mira

Zolder + Rode Zaal

Zolder + Rode Zaal

Zaterdag

13 mei

VOORDRACHT

14u00-17u00

H3

Nele (3)

Toneelzolder

Zondag

14 mei

TONEEL

09u30-12u00

H3

Jolien (2)

Toneelzolder

Dinsdag

16 mei

TONEEL

18u30

H1/H2

Leen (4) en Brecht (2)

Rode Zaal en Archief

Woensdag

17 mei

TONEEL

19u00-22u00

H3

Brecht(1), Mira(1) en Liesbeth (1)

Toneelzolder

Vrijdag

19 mei

TONEEL

18u30

H1/H2

Jolien (4) en Mira (2)

Toneelzolder

Zaterdag

20 mei

VOORDRACHT

09u30

H3

Brecht (1, Darya)

Toneelzolder

Zaterdag

20 mei

TONEEL

10u00

M3

Leen (1), Liesbeth (2), Brecht (1)

Toneelzolder

Zaterdag

20 mei

TONEEL

14u00-16u30

M3

Jolien (3)

Toneelzolder

Woensdag

31 mei

VOORDRACHT

13u00

M1 Deinze

Nele(3), Liesbeth(1), Leen(1), Mira(1)

Toneelzolder

Woensdag

31 mei

VOORDRACHT

15u00

M2 Deinze

Nele (1), Jolien (1), Brecht (1) en Liesbeth (1)

Toneelzolder

Woensdag

31 mei

VOORDRACHT

18u30

M1/M2 Zulte, Latem en Kruish.

Leen (Zulte), Jolien (Latem) en Brecht (Kruishoutem) : 5 groepen

Toneelzolder

Donderdag

1 juni

VOORDRACHT

18u30

M3

Nele (1), Liesbeth (2), Jolien (2)

Toneelzolder

Vrijdag

2 juni

VOORDRACHT

18u30-21u00

M3

Jolien (3)

Toneelzolder

Woensdag

7 juni

DRAMA

13u00

14u00

15u00

16u00

17u00

18u00

tot 19u30

M1A Deinze

M2A Deinze

M1/M2 Zulte

M1B/M2B Deinze

M1/M2 Latem

M1/M2 Kruish.

Brecht

Jolien

Leen

Brecht

Jolien

Brecht

Rode Zaal

Rode Zaal

Rode Zaal

Rode Zaal

Rode Zaal

Rode Zaal

Donderdag

8 juni

VERB. VORMING

18u30

M1/M2

Mira (M1) en Leen (M2)

Rode Zaal

Donderdag

8 juni

TONEEL volw.

19u30

M1/M2

Mira (1) en Leen (1)

Rode Zaal

Zaterdag

10 juni

AVV

AVV

AVV

AVV

AVV

10u00

11u00

12u00

13u00

14u00-15u30

L4 Deinze

L4 Latem

L4 Zulte

L4 Kruishoutem

L4 Nazareth

Liesbeth

Mira

Leen

Brecht

Nele

Rode Zaal

Rode Zaal

Rode Zaal

Rode Zaal

Rode Zaal

Zaterdag

10 juni

AVV

AVV

AVV

14u30

15u30

16u30

L1 Kruishoutem

L2 Kruishoutem

L3 Kruishoutem

Brecht

Brecht

Brecht

Kruishoutem

Kruishoutem

Kruishoutem

Dinsdag

13 juni

AVV

17u00

L3 Deinze

Leen

Rode Zaal

Woensdag

14 juni

AVV

AVV

AVV

13u00

14u00

16u00

L2 Latem

L1 Latem

L3 Latem

Mira

Mira

Mira

Latem

Latem

Latem

Woensdag

14 juni

AVV

AVV

AVV

12u30

14u30

15u30

L1 Zulte

L3 Zulte

L2 Zulte

Leen

Leen

Leen

Zulte

Zulte

Zulte

Woensdag

14 juni

AVV

16u00

L1A Deinze

Brecht

Rode Zaal

Zaterdag

17 juni

AVV

AVV

AVV

10u00

11u00

12u00

L1 Nazareth

L2 Nazareth

L3 Nazareth

Nele

Nele

Nele

Nazareth

Nazareth

Nazareth

Zaterdag

17 juni

AVV

09u30

L1B Deinze

Jolien

Rode Zaal

Zaterdag

17 juni

AVV

11u30

L2 Deinze

Jolien

Rode Zaal

 

Welsprekendheid H1 (Radio Maken + Presentatie, klas van Brecht) : samenstelling van een audio portfolio (beoordeling door Yves Van Durme en Brecht)

Repertoirestudie H1/H2 : de leerlingen maken een schriftelijk werk in de vorm van een stuk of project

Zultse zolder : Villa del arte, Centrumstraat 5, Zulte (Olsene)