Storm Austen bereikt op 23 oktober ons land. Het KMI kondigt code oranje voor wind en code geel voor regen af. Parken, groenomgevingen, begraafplaatsen en speelpleinen zijn gesloten van vrijdag 23 oktober 12 u. tot en met zaterdag 24 oktober 9 u. We ontraden buitenactiviteiten.
Openbare verkoop twee garages in de Slachthuisstraat
Ben je op zoek naar extra opslagruimte of een veilige plek voor je wagen? Stad Deinze verkoopt twee garages in de Slachthuisstraat via het online biedingsplatform Biddit.
Van maandag 26 oktober tot en met vrijdag 30 oktober worden er herstellingswerken uitgevoerd ter hoogte van het kruispunt Moerstraat / Blauwpoortstraat in Sint-Martens-Leerne. Er wordt een omleiding voorzien via de Damstraat – Landegemstraat – Gentseheirweg en omgekeerd.
Van woensdag 21 tot en met vrijdag 23 oktober zijn er rioleringswerken ter hoogte van Kerrebroek 75A en 75B. Er is een omleiding via Cyriel Buyssestraat, Kortemunt, Vaart Links, Vaart Linkeroever, Weg naar de Vaart, Pastoriestraat en Berg.
Op maandag 19 oktober starten de werken aan de riolering en de wegen in de stationsomgeving. We beginnen met fase 1: de Achiel Van Eechautestraat en de Georges Martensstraat. Einde van deze fase voorzien tegen het bouwverlof van 2027.
Heb jij een auto die vaak stilstaat of wil je een andere auto gebruiken aan een eerlijke prijs? Dan biedt het particuliere autodeelsysteem Dégage misschien de oplossing. Op dinsdag 13 oktober en dinsdag 24 november kan je een infosessie volgen.
Vanaf 21 mei 2026 zullen de handtekeningcertificaten ingetrokken worden van eID’s met een verouderde contactchip. Wie documenten digitaal wil ondertekenen met de eID kan gevolgen ondervinden.
Op maandag 19 januari zijn de werken aan de Leernsesteenweg opgestart. Dit omvat zowel wegenis- als de rioleringswerken. Sinds dan is er geen doorgaand verkeer meer mogelijk langs de Leernsesteenweg tot het einde van de werken, die voorzien zijn in het voorjaar van 2027.