Categorieën
Wat
Wat stuk is, kan gemaakt worden! Kom naar het Repair Café op zaterdag 17 oktober 2026.
Repair wat? Repair Cafe is een gratis bijeenkomst waar er materiaal aanwezig is om allerhande reparaties uit te voeren. Geniet van de ervaring van deskundige vrijwilligers. Wachten wordt gezellig met een (h)eerlijk drankje en heel wat leuke spelletjes onder begeleiding van Spelotheek 'Het Speelhuisje'.
Kom dus af met je kapotte lamp, broek of fiets van 10 tot 12 uur naar Leiepoort campus Sint-Theresia, Gentpoortstraat 37.
Een organisatie van vzw Vermaakbaar, Oxfam Wereldwinkel, JNM Leievallei, Op Wielekes en stad Deinze.
Kom jij ook naar onze zesde Swishing & Swapping?
Iedereen houdt van nieuwe & mooie kleren, maar wil er niet altijd veel voor betalen.
Maar wat doen we met alle kleren die in de kleerkast hangen en die we niet meer dragen? Uit deze vraag ontstond een paar jaar geleden het concept ‘swishing’ in Engeland, in de VS noemden ze het ‘swapping’.
Swishing/swapping is shoppen en kledij uitwisselen tegelijkertijd. Mensen brengen mooie, propere en toonbare kleren die ze niet meer dragen naar een evenement, waar anderen er verliefd op worden en ze een tweede leven geven.
Swishing/swapping is daarom zeer goed voor het milieu!
Zin om gratis je kleerkast te vernieuwen? Breng kledij die je niet meer draagt mee (maximum 20 stuks) en wissel elk van je kledingstukken voor een kledingstuk van iemand anders. De kledij moet natuurlijk nog in goede staat zijn. Schoenen & accessoires zijn ook welkom. Kinder- en zwangerschapskledij mogen ook.
Gratis toegang – Iedereen welkom!
Inlichtingen: info@milieufrontomerwattez.be
Wanneer
Waar
Prijs
Organisatie
Contact
- mondiaal@deinze.be
- Website
- www.deinze.be/repair-cafe

