Tijdelijke verkeershinder
Riolerings- en wegenwerken Sint-Hubertstraat
Eind november is aannemer Vindevogel gestart met de rioleringswerken in de Sint-Hubertstraat, in het deel tussen de Terwilgenstraat en de Nachtegaalstraat.
Er wordt in twee fases gewerkt. In de eerste fase worden nieuwe rioleringen aangelegd in het deel vanaf het kruispunt met de Terwilgenstraat tot net voorbij de weide. Zodra de rioleringswerken in dit deel klaar zijn, wordt de rijweg tijdelijk verhard met steenslag.
Aansluitend wordt het tweede deel aangepakt.
De werfzone wordt afgesloten voor het doorgaand verkeer.
Er is een omleiding via de Molenstraat - Kortrijksesteenweg - Nachtegaalstraat.
Meer info...
Rioleringswerken Oude Brugsepoort
De Oude Brugsepoort krijgt een vernieuwd rioolstelsel, waarbij regenwater wordt afgevoerd naar de Kaandelbeekstraat.
De Oude Brugsepoort, tussen Vaart Linkeroever en de Kaandelbeekstraat, is afgesloten voor het doorgaand verkeer.
De Kaandelbeekstraat blijft in beide richtingen open voor het verkeer.
Meer info...
Herinrichting Markt en deel Gentpoortstraat
Op 23 mei is aannemer Aswebo uit Drongen gestart met de eerste fase van de rioleringswerken. In deze fase wordt de Markt vanaf de Onze-Lieve-Vrouwekerk tot net voorbij de Ramstraat aangepakt.
De rioleringswerken zijn reeds afgerond. De aannemer is momenteel bezig met de aanleg van de rijweg en de voetpaden.
De Markt blijft bereikbaar tijdens de werken.
Meer info...