Senioren

Gratis internetintroducties

internetintroductieIedereen is welkom, ook mensen die geen enkele kennis van computer of internet hebben. Tijdens de twee uur durende demonstratie (van 14 tot 16 u.) leer je de basisbeginselen van zoeken op internet en de aanmaak van een eigen e-mailadres. Daarnaast is er tijd om even zelf te oefenen. Er wordt in kleine groepjes gewerkt.

De introducties zijn gratis. Vooraf inschrijven is wel verplicht. Gelieve bij de inschrijving te vermelden of je al dan niet kan werken met een computer.


Data voorjaar 2010:
dinsdag 9 februari 2010
dinsdag 4 mei 2010
maandag 31 mei 2010

De internetintroducties duren telkens van 14 tot 16 u.

Digitale week
Van 8 tot en met 12 maart is er de digitale week. De bibliotheek organiseert voor de cursisten van de voorbije internetintroducties de mogelijkheid om hun verworven kennis op te frissen. Aan de hand van eenvoudige zoekopdrachten krijgen ze de kans om hun vaardigheden te oefenen.

Wanneer?
maandag 8, dinsdag 9, donderdag 11 en vrijdag 12 maart, telkens van 14 tot 16 u.
Vooraf inschrijven is wenselijk.





60-jarigen

Jaarlijks organiseert de bibliotheek in het najaar een rondleiding voor alle 60-jarigen. Ze worden individueel aangeschreven. Op die manier maken ze kennis met alle mogelijkheden die een moderne bibliotheek te bieden heeft.


anaXis NV